fbpx

BaleKursu4- 12 Yaş Arası Çocuklar İçin

Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı bale eğitimlerimize en küçük 4 yaş, en büyük 12 yaşı doldurmuş öğrenciler alınabilmektedir. Dans okulumuzda Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı uygulanmasının yanı sıra Sofya Üniversitesi Vaganova eğitim programlarınıda içermektedir.

Daha fazla bilgi al..

Sosyal BaleKursu3-5 Arası Yaş Çocuklar İçin

Çocuklarda komut alma ve uygulama disiplini 3 ila 4 yaşlarında olgunlaşır. Bu yaşlarda başlanan sosyal bale kurslarımızın amacı miniklere baleyi dansı ve müziği sevdirmektir. Ayrıca gelişim sürecinde çocuğun beden ve çeşitli kas gruplarına güçlü, seri ve esnek hareket kabiliyeti kazandırmayı hedefler.

Sizi Arayalım..

Temel JimnastikKursu4-8 Yaş Arası Çocuklar İçin

Temel jimnastik dersleri çocuklara denge, esnekleklik, kuvvet, koordinasyon, sürat, çeviklik, dinamizim ve dayanıklılık gibi temel özellikleri kazandırmayı hedeflerken aynı zaman grupça hareket edebilme yetisi, yardımlaşma, belirli bir disiplin anlayışıyla sürdürebilme ve sosyalleşmelerini hedefler.

Sizi Arayalım..

HiphopKursu7-18 Yaş Çocuklar İçin

Her ne kadar Serbest Stil danslar olarak adlandırılsa ve “Freestyle” kişinin kendinden figürler katabilmesine, müziği kendine özgü yorumlayabilmesine olanak sağlasada kendi içinde çok fazla teknik ve stil barındıran hiphop çocuklara çok yüksek ritim duygusu, vücut koordinasyonu, yaratıcılık, özgüven, çeviklik, sürat, denge gibi özellikler katmaktadır.

Sizi Arayalım..

Modern DansKursu7-18 Yaş Arası Çocuklar İçin

Modern dansı balenin yenilikçi bir beden diliyle yorumlanması ve özgün teknikleri ve kuralları olan diğer dans biçimlerinin aksine bedeni tam anlamıyla özgür bırakma biçimi olarak adlandırabiliriz.

Sizi Arayalım..

SalsaKursu7-18 Yaş Arası Çocuklar İçin

Sizi Arayalım..

StretchingKursu6-18 Yaş Arası Çocuklar İçin

Stretching kursları çocuklara sayısız fayda sağlar. Bedenlerinin esnekliğini artırırken, kas sistemini çalıştırır, ve güçlenmesini sağlar. İçe basma, düz taban, skolyoz vb. rahatsızlıklarda tedaviye yardımcı olduğu ve oluşmasını engellediği gözlemlenmektedir.

Sizi Arayalım..

Eğitim danışmanlarımız sorularınızı cevaplamak için WhatsApp'da.
WeCreativez WhatsApp Support
Eğitim Danışmanı
Büşra
Available